Novinky

Zajímá vás jak malý bude nový 5,4 palcový iPhone 12? Můžete si to vyzkoušet přímo na vašem zařízení

Představení nových Apple zařízení se nezadržitelně blíží. Nové modely iPhonu 12 očekáváme ve velikostech 5,4, 6,1 a 6,7 palců. Model, který vzbudil největší ohlas je jednoznačně iPhone 12 s 5,4 palcovou obrazovkou.

Zdroj: macrumors.com

Jak můžeme vidět na tomto obrázku, 5,4 palcový model iPhonu 12 velikostně spadá mezi starší verzi iPhonu SE a iPhone SE 2020. Tento model bude jedním z nejmenších iPhonů, který Apple v poslední době představil.

Nejmenším modelem iPhonu, který je momentálně na trhu je iPhone SE. iPhone SE disponuje obrazovkou o velikosti 4,7 palců. I když by nový model měl mít větší obrazovku, odstranění Home Buttonu přispěje ke zmenšení celkové velikosti zařízení.

Zdroj: Phonearena

Pokud chcete vidět, jaká by asi měla být velikost nového iPhonu 12 s 5.4 palcovým displejem. Klikněte na následující odkaz, který je napsaný u zařízení, které právě držíte v ruce: 

iPhone 11, XR: Levá ruka, Pravá ruka

iPhone 11 Pro, XS, X: Levá ruka, Pravá ruka

iPhone 11 Pro Max, XS Max: Levá ruka, Pravá ruka

Pro nejlepší efekt si obrázek stáhněte a zobrazte si jej ve vaší galerii. Další informace o iPhonu 12 si můžete přečíst v tomto nebo tomto článku.

Zdroj
Zdroj

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button