Novinky

Představení včas, ale zahájení prodeje se zpožděním. Na iPhone 12 Pro bychom si mohli počkat až do listopadu

Už několik měsíců se mluví o tom, že nástup prodeje nové generace iPhonů bude letos opožděn. Po jarních odstávkách asijských továren totiž zahájení výroby novinek nejspíše nenaběhne zcela podle plánu. Mluvilo se ovšem o tom, že tradiční zářijová premiéra nových iPhonů proběhne v obvyklém termínů. O něco déle si ovšem pravděpodobně budeme muset počkat na zahájení prodeje očekávaných novinek. Tyto spekulace nyní přiživuje japonský magazín MacOtakara.

Zdroj: Phonearena

Podle jeho informací jsou dodavatelé Applu kvůli pandemii koronaviru skutečně ve skluzu. Obvykle jsou nové iPhony v prodeji dva až tři týdny po oficiální premiéře. Výjimkou byl například iPhone X v roce 2017, který se začal prodávat až se zpožděním. Letos by se podobná prodleva mohla týkat všech variant nového iPhonu. Předpokládá se přitom, že první na pulty obchodů dorazí na konci října. Modely vybaveny modemem pro příjem 5G signálu by však mohly dorazit až v listopadu.

Nová sluchátka od Applu by mohla používat adaptivní dotyková gesta

Pro letošní rok očekáváme představení čtveřice nových smartphonů. Mělo by jít o iPhone 12 a iPhone 12 Pro, přičemž každý nabídne dvě varianty. Jak už asi tušíte, iPhone 12 Pro, respektive iPhone 12 Pro Max budou těmi, které dostanou čip pro příjem signálu 5G. Úhlopříčky jejich obrazovek by měly dosahovat rozměrů 6,1 a 6,7 palců. O něco levnější iPhone 12 a iPhone 12 Max pak bude dostupný s 5,4 a 6,1 palci.

Zdroj
macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button