Novinky

Výrobní problémy nebo záměr? Dvojice nového příslušenství bude k dostání až na konci března

Apple své podzimní konference již tradičně zasvěcuje představování nových iPhonů (recenze iPhonu X), Apple Watch nebo Apple TV. V minulém roce však představil ještě dva kousky, zcela nového, příslušenství – bezdrátovou nabíjecí podložku AirPower a bezdrátové nabíjecí pouzdro pro sluchátka AirPods (recenze). Kalifornský výrobce však ani téměř po půl roce své produkty nenabízí. Jestli je to nový trend posledních let nebo za to mohou výrobní problémy, není jasné.

AirPower dokáže bezdrátově nabíjet tři zařízení současně. Aktuálně dodávané pouzdro pro AirPods však bezdrátové nabíjení neumožňuje. Bude třeba jej dokoupit

Všem budoucím majitelům ale teď svitla nová naděje. Podle zahraničního webu The Apple Post by se oba produkty měli na pultech obchodů objevit do konce letošního března. A to ve stejný den jak v oficiálních Apple Storech, tak i u autorizovaných distributorů po celém světě. Nejlevnější to ale nebude. Bezdrátová nabíjecí podložka, díky které bude možné nabíjet současně iPhone X (8, 8 Plus), Apple Watch a AirPods má podle předpokladu stát 199 dolarů (cca 4 100 Kč bez DPH) a bezdrátové pouzdro pro AirPods bude nejspíš možné vyměnit za 69 dolarů (cca 1500 Kč bez DPH). S ohledem na připočtení DPH a faktu, že jde o příslušenství, nebude cena nových produktů vůbec malá. A co vy, plánuje si pořídit některou z nových „hraček“ nebo dáte raději přednost konkurenčním produktům, eventuálně zůstanete u klasického nabíjení pomocí kabelu?

Apple si patentoval stylus, s jehož pomocí budeme kreslit a psát v prostoru

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button