Novinky

Vybrané reproduktory Sonos nyní koupíte s velkou slevou. Ušetřit můžete až 25 %

Sonos patří mezi značky, která slevy příliš často nedává. Čas od času ale vyrukuje se zajímavou prodejní akcí, kdy lze její reproduktory pořídit za atraktivnější ceny. A pokud jste na něco takového čekali, nyní je ta nejlepší chvíle. Sonos se totiž rozhodl využít předprázdninového období k promo akci na několik vybraných produktů. Se slevou až 25 % můžete mít jeden ze sedmi modelů mez nimiž nechybí soundbary a dokonce i nabušený subwoofer Sonos Sub.

Jaké reproduktory Sonos lze pořídit se slevou?

  • Sonos Arc – běžná cena: 25 990 Kč, promo cena: 20 990 Kč (recenze)
  • Sonos Beam – běžná cena: 13 990 Kč, promo cena: 10 990 Kč (recenze)
  • Sonos Sub – běžná cena: 22 990 Kč, promo cena: 17 990 Kč (recenze)
  • Sonos Ray – běžná cena: 7 890 Kč, promo cena: 5 990 Kč (recenze)
  • Sonos Move – běžná cena: 11 490 Kč, promo cena: 8 490 Kč (recenze)
  • Sonos Roam – běžná cena: 4 990 Kč, promo cena: 3 790 Kč (recenze)
  • Sonos Roam SL – běžná cena: 4 490 Kč, promo cena: 3 290 Kč

Slevy běží od pátku 26. května a končí 11. června. Při této promo akci můžete ušetřit až 25 procent z původní ceny, slevy budou probíhat u prodejců, jako je Voix.cz, Alza, Datart, CZC nebo Mall. Do mimořádné nabídky se dokonce dostal můj nejoblíbenější model Sonos Move, na kterém můžete ušetřit 3 tisíce korun. Kromě prémiového zvuku zde totiž dostanete také Bluetooh konektivitu a možnost fungování na integrovanou baterii. Neméně lákavě působí také soundbar Sonos Beam za 10 990 Kč, kde naopak oceníte podporu Dolby Atmos, napojení na hlasové asistenty a stremovací služby.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button