Soutěž

Vánoční soutěž o akční 4K kameru a volné vstupenky do pražského Apple Musea

Vánoce se kvapem blíží a pokud jste ještě nestihli nakoupit všechny dárky, my vám s tím trochu pomůžeme. Ve spolupráci s Apple Museum jsme pro vás připravili vánoční soutěž, ve které můžete získat akční kameru Xiaomi Mijia Mini Camera s možností záznamu v rozlišení 4K a vstupenky do Pop Art Center, kde si můžete vychutnat jednu z nejkomplexnějších sbírek zařízení od roku 1976 až 2012 a řadu dalších produktů společností Apple, Pixar a Next.

Xiaomi Mijia Camera Mini 4K (recenze) je výkonná a příjemně malá kamerka, která zvládá natáčet až ve 4K rozlišení při 30 FPS. Kromě toho umí pořizovat také fotografie (3 840 x 2 160 pixelů) do bezeztrátového formátu RAW a DNG. Díky aplikaci pro iOS ji lze spárovat s iPhonem, s jehož pomocí můžete snadno přenést pořízený obsah do paměti smartphonu. Na těle kamery se dále nachází dotykový displej s úhlopříčkou 2,4“, který slouží pro rychlé náhledy a nastavení jednotlivých parametrů.

Kromě zmíněné kamery si můžete zasoutěžit také o volné vstupenky do Apple Musea, které se nachází v pražské Pop Art Center v Husově ulici na Starém Městě. Na ploše 767 m² lze spatřit 472 originálních exponátů, které jsou spjaty se společnostmi Apple, Pixar a Next. Sbírka poskytuje unikátní pohled do nedávné minulosti, kdy Steve Jobs sestrojil spolu se Stevem Wozniakem první počítač nesoucí ikonické logo nakousnutého jablka.

Celkem je ve hře 7 volných vstupenek do pražského Apple Musea a jedna akční kamera Xiaomi Mijia Camera Mini 4K. Pokud chcete získat některou z uvedených cen, stačí se zapojit do naší soutěže, správně odpovědět na soutěžní otázku a mít alespoň trochu štěstí. Všichni výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu. Pokud si nechcete nechat ujít některou z dalších soutěží, sledujte náš Facebook, Twitter a Instagram.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button