Novinky

Uniklé výkresy prozrazují finální podobu iPhonu 11

Od posledního představení nového iPhonu (První dojmy z iPhone Xs Max) uplynulo již sedm měsíců a tak, jak je každým rokem zvykem, se začínají šířit zvěsti o novém mobilním králi jablečných zařízení. Hlavní „novinkou“ letošního modelu má být fotoaparát s minimálně třemi objektivy. Samozřejmě, že jde zatím o veskrze neověřené informace, japonský web Mac Otakara se však už nyní rozhodl nový iPhone 11 vyzkoušet, respektive jeho 3D výlisek.

Hned na úvod je třeba podotknout, že jde opravdu o hrubý model, který vyšel z 3D tiskárny bez dalšího, dodatečného opracování. To ale v tomto případě nijak zvlášť nevadí. Důležité na celé ukázce nového iPhonu je fakt, že vytištěné modely prý korespondují s přesnými návrhy v CAD programu (Computer aided design – software používaný k projektování a modelování) – jak se k takovým datům čínský výrobce dostal zdroj neuvádí. Podle něj ale Apple v letošním roce představí iPhone s 6,1 a 6,5 palcovým OLED displejem a minimálně třemi fotoaparáty na zadní straně.

Bude iPhone 11 podporovat obousměrné bezdrátové nabíjení?

O umístění čoček se zatím jen vroucně diskutuje a mě samotného opravdu zajímá, jak se s tím kalifornský výrobce popasuje. Zajímavé je rovněž srovnání modelů s aktuální generací iPhonu Xs – nový iPhone by měl být o něco tlustší. Jestli to bude z důvodu větší baterie nebo Apple osadí svá zařízení obousměrným bezdrátovým nabíjením (záda iPhonu by mohla sloužit jako taková dobíjecí podložka pro Apple Watch nebo nové AirPods) se ale zatím neví. Co si myslíte vy? Hodila by se vám větší kapacita baterie nebo byste raději dali přednost obousměrnému bezdrátovému nabíjení?

Pitva Samsungu Galaxy Fold ukázala jeho největší slabiny

Zdroj
9to5Mac
Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

4 Komentáře

    1. Je možné, že to je jen jedna z variant, kterou Apple testuje a výsledný design bude jiný. Nicméně je pravda, že tahle varianta se ve spojitosti s iPhonem objevuje čím dál častěji.

  1. A při tom kdyby udělali telefon o 0,5mm tlustší, mohli tu ohavnost zapustit a získat kapacitu baterky. Chápu, že lidstvo je zvrhlý ale přece normálnímu člověku je 1-3 mm šumák.
    Poslední tvarově hezkej iPhon bylo SEčko 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close