Novinky

iPhone 11 nabídne obousměrné bezdrátové nabíjení. V balení konečně najdeme výkonnější nabíjecí adaptér

S čerstvou spekulací ohledně iPhone 11 přišel japonský web Macotakara, který je mimochodem v únicích celkem věrohodný a v minulosti několikrát potvrdil, jak by měly iPhony vypadat ještě předtím, než je sám Apple představil. Tentokrát jsme se dočkali informace, že chystané iPhony 11 budou umět obousměrné bezdrátové nabíjení, jako například například nejnovější Samsungy Galaxy S10. To je dobrá zpráva už minimálně z toho důvodu, že Apple uvedl před pár dny novou generaci sluchátek AirPods, která bezdrátové nabíjení podporují. Nic tak nebude bránit tomu, abychom si nejnovější AirPody (nebo Apple Watch?) nabili přímo na zádech iPhonu 11. 

Render udajného prototypu iPhonu 11

Konečně výkonnější adaptér

Server přišel také s informací, že iPhony 11 by měli mít v prodejním balení výkonnější, 18W nabíjecí adaptér. Aktuálně totiž Apple k iPhonům dodává jen 5W, což rozhodně neodpovídá roku 2019 a mnoho uživatelů si na tento slabý adaptér stěžuje. Už i konkurence dává ke svým vlajkovým lodím mnohem silnější nabíječky. Je tak velice pravděpodobné, že 18W adaptér by mohl umět nabít telefon z 0 na 75 % za 1 hodinu. To je celkem dobrá hodnota a my jen doufáme, že Apple tak opravdu učiní. 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close