Novinky

Podívejte se na rendery iPhonu 11. Bude mí tři kamery a USB-C

Na sociální síti Twitter se objevil zajímavý render chystaného iPhonu 11, kterého bychom se měli dočkat tradičně v září tohoto roku.

iPhone 11 (jak se bude zřejmě zařízení jmenovat) by měl mít dle nejnovějších informací hned trojici zadních fotoaparátů. Pokud by se tyto úniky opravdu naplnily, tak by to znamenalo, že iPhone bude podstatně lépe fotit v horších světelných podmínkách a rozšířená realita se posune na novou úroveň. Modul fotoaparátu je celkem velký (podobá se například tomu, co má Huawei Mate 20 Pro) a osobně se mi moc nelíbí. Pokud jsou tyto úniky pravdivé, tak pevně doufám, že Apple vymyslí do září nějaký jiný design a záda zařízení budou trochu čistší. 

Konec lightningu?

Alespoň jeden z chystaných iPhonů by měl mít místo zavedeného Lightning konektorů nový USB-C stejně, jako v případě iPadů Pro.  Uvidíme tedy, co si na nás Apple nachystá. Do představení nové generace iPhonů je času dost a iPhone 11 může vypadat úplně jinak, než jak nastiňují přiložené rendery.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close