AktualityNovinky

Twitter ze své chatovací aplikace odstranil omezení na 140 znaků

Twitter komečně splnil svůj slib. Ve svém chatu totiž nově zrušil omezení 140 znaků pro zprávy zasílané v přímé korespondenci. Pokud tedy bude mít uživatel sdílnou nádalu už nemusí své zprávy omezivat nebo rozsekávat. Nový limit pro zprávu je totiž více než dostačujících 10 000 znaků. Toto pravidlo bude platit také pro aplikace přidružené Twitteru jako například Periscope a další.

image

Vrchní strop znaků pro zprávu byl doposud pro ne moc rozšířenou chatovací aplikaci Twitteru velkou překážkou v expanzi na už tak velmi přesyceném trhu instant messaging platforem, kde nyní neohroženě kraluje Facebook se svým Messagnerem. Také Twitter věří, že nové opatření mu pomůže pro svůj komunikační nástroj získat více uživatelů. V tomto duchu se nese více novinek, které společnost zavedla od minulého podzimu. Jako na Facebooku nebo WhatsApp už je i na Twitteru možno zasílat v chatu odkazy nebo obrázky. Klasickým Tweetům omezení na počet znaků samozřejmě stále zůstává.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button