Novinky

Tady už není pochyb. Výrobce příslušenství odhalil finální podobu iPhonu SE 2

V zákulisí se čím dál častěji hovoří o chystaném iPhonu SE 2. Nástupce legendárního modelu je snem mnohých uživatelů, kteří si stále nezvykli na zvětšující se rozměry současných smartphonů. Není tedy divu, že internetem kolují nejrůznější spekulace, jejichž předmětem je odhalení klíčových parametrů. O relativně velký rozruch se postaral čínský výrobce Olixar, který před několika dny začal přijímat předobjednávky na tvrzená skla pro iPhone SE 2 (článek zde). Ačkoli neznáme pozadí celé záležitosti, společnost si pevně stojí za tím, že disponuje přesnými návrhy, chystané novinky.

Olixar je zřejmě natolik přesvědčený, že jeho zdroj se nemýlí, že hodlá brzy začít s také produkcí silikonových krytů. Ochranné kryty jsou nabízeny ve čtyřech barevných variantách, nicméně daleko zajímavější je docela něco jiného. Klíčovou roli totiž hrají produktové rendery, které odkrývají údajnou podobu iPhonu SE 2.

Výrobce tvrzených skel prozradil, jak bude vypadat iPhone SE 2

Změní Apple firemní politiku?

Stejně jako v minulém případě jde o zařízení, které kombinuje designové jazyky iPhonu SE a iPhonu X (recenze). Zatímco boky smartphonu tvoří kovový rámeček, přední část zaujme displejem s typickým vykrojením. S ohledem na skutečnost, že nikde nevidíme čtečku otisků Touch ID, dá se předpokládat, že autentifikaci uživatele dostane na starosti Face ID. Ačkoli bychom si nesmírně přáli, aby iPhone SE 2 nesl podobu z renderu, v redakci zůstáváme raději zdrženliví. S ohledem na politiku Applu se nám totiž nechce příliš věřit, že kalifornský výrobce by integroval technologii Face ID do cenově dostupného modelu.

Co si myslíte o chystaném iPhonu SE 2 vy? Věříte zdrojům čínského výrobce příslušenství, nebo zastáváte stejný názor jako my?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

3 Komentáře

  1. Já teda radši tu čtečku otisků prstů. To rozpúoznávání xiftu mi moc nesedí. navíx bez fyzickýho home buttonu 🙁 Nedavno jsem si chvíli hrál s IP7 a celkem mi dost vadí, jak to imituje neexistující tlačítko 🙁 Snad alespoň vypínací knoflík nechaji nahoře protože u telefonů s timhle tlačítkem na boku, každej hovor rovno típnu jakmile šáhnu po telefonu.

  2. Čtečka je asi praktičtější, ale když má být displej přes celou přední stranu, jiná možnost než Face ID není.

    1. “Praktičnost” chápu ale kdo se je o to prosí ? Ten 0,5-1 cm nehoře a dole mi nechybí, naopak vzadu může být větší baterka než když bych jí omezil jenom půdorysem displaye. Pravda, kdyby měl jenom 3,5 palce + rámečky (tj max celkem úhlopříčka cca3,7″), byl by pro mně dokonalej. Stejně jako jsem doteď nepochopil ty snahy nacpat display až úplně do stran, né li za roh. Blbost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button