Novinky

Společnost TP-Link představila nové přístupové body s možností instalace na strop

Společnost TP-Link představila nové hardwarové verze stropních přístupových bodů EAP110 V4 a EAP115 V4. Obě novinky mají sníženou spotřebu, dvě integrované antény a skryté konektory pro umístění do designových obchodních prostor. Jsou vhodné do nákupních center, hotelů, firem i na školní internáty, nebo do kaváren a obchodů.

Díky minimalistickému vzhledu a konstrukci s krytem, která ulehčuje instalaci, lze přístupový bod EAP snadno instalovat do jakéhokoli povrchu stěn nebo stropů tak, aby splynul s většinou stylů výzdob interiéru. Access pointy EAP110 i EAP115 podporují napájení pomocí PoE.

Centralizované řízení

Software TP-Link Omada Controller nabízí pro řízení celé sítě intuitivní rozhraní, které umožňuje snadnou správu vícero přístupových bodů. Díky němu lze mít celou síť a její mapování pod kontrolou z jakéhokoli počítače, který je v síti připojen. Navíc zde nejsou žádné dodatečné náklady, ani není nutné procházet zvláštním školením, jelikož software je dodáván bezplatně a je snadný na ovládání.

Kaptivní portál

Kaptivní portál pomáhá zajistit, aby síť mohli používat pouze oprávnění uživatelé, na jejichž zařízeních se objeví uživatelsky přívětivý způsob přihlášení do Wi-Fi sítě. Přihlášení nově podporuje ověření přes SMS nebo Facebook, což funkci kaptivního portálu ještě více zjednodušuje a urychluje zákazníkům přístup k jejich obchodním činnostem nebo zábavě.

Výkon na podnikové úrovni

Díky konstrukci umožňující snadnou instalaci, napájení PoE, softwaru pro centralizované řízení, kaptivnímu portálu, automatickému řízení vysokofrekvenčního vysílání (Auto RF management) a hardwaru na podnikové úrovni je EAP obzvláště vhodný pro nejnáročnější prostředí podnikového typu s nejvyšší hustotou provozu, jako jsou školy, hotely a velké firmy.

Klíčové vlastnosti EAP110 V4 a EAP115 V4

  • Bezplatný software Omada pro řízení ovladače umožňuje administrátorům snadno spravovat stovky EAP
  • EAP110 V4 –Podporuje pasivní napájení PoE pro praktickou instalaci do vzdálenosti až 100 metrů.
  • EAP115 V4 – Podporuje napájení přes datovou síť (protokol 802.3af) PoE pro praktickou a cenově dostupnou instalaci
  • Konstrukce krytu umožňuje snadné upevnění na stěnu nebo strop
  • Kaptivní portál poskytuje jeden z praktických způsobů autentizace hostů sítě Wi-Fi
  • Autentizace hostů Wi-Fi sítě díky podpoře přihlášení přes Facebook a SMS pomáhá rozšířit obchodní aktivity
  • Multi-SSID umožňuje vytvořit několik bezdrátových sítí pro různé typy uživatelů
  • Zabezpečení Wi-Fi sítě na podnikové úrovni pomáhá snižovat bezpečnostní hrozby
  • Podporuje řízení VLAN pro větší možnosti správy sítě

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button