Novinky

Společnost MadHub představila první modulární Thunderbolt 3 rozbočovač

Nabídka Thunderbolt 3 příslušenství se pomalu rozšiřuje a na trhu se začíná objevovat čím dál více zajímavých produktů. Z podstaty věci jsou nejžádanějším artiklem nejrůznější rozbočovače, které moderním notebookům vracejí nejpoužívanější porty. Své by o tom mohli povídat majitelé MacBooku (recenze) a MacBooku Pro (recenze), které disponují pouze Thunderbolt 3 rozhraní. Tento fakt se stal impulzem k novému projektu, na jehož konci stojí MadHub.

MadHub je modulární rozbočovač, který naprosto odlišný od toho, co nabízí ostatní výrobci. MadHub se skládá ze dvou samostatných sekcí, které jsou modulární. To uživatelům dovolí používat pouze ty konektory, které aktuálně potřebuje. Další příjemnou zprávou je výběru varianty buď s HDMI či DisplayPortem. Díky odděleným částem si navíc můžete vybrat, na jaké straně budete mít konkrétní výstupy. Opomenou nelze ani prémiově vyhlížející design a konstrukci z eloxovaného hliníku.

Co se týče konektivity, MadHub nabídne 2 porty USB-C, HDMI, 2x USB 3.0 a čtečku paměťových microSD a SD karet. Cena modulárního rozbočovače ve variantě pro MacBook Pro je nastavena na 59 dolarů (zhruba 1300 Kč). Zakoupit ho půjde prostřednictvím kampaně na Kickstarteru, která se rozběhne v nejbližších dnech.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button