Novinky

Společnost Hyper představila USB-C hub s integrovanou bezdrátovou nabíječkou

S příchodem první generace MacBooku (recenze) dal Apple jasně najevo, že budoucnost vidí pouze v jediném typu rozhraní. Sázka na USB-C vyvolává mezi uživateli stále rozporuplné pocity, nicméně tak či onak jde o jedinou smysluplnou cestu, jak posunout celý segment vpřed. Za posledních několik let jste si mohli na našem webu přečíst několik recenzí USB-C hubů, mezi nimiž nechyběly modely nesoucí značku Hyper. Tato společnost se velice rychle stala klíčovými hráči na poli USB-C příslušenství, což mimo jiné dokazuje například chytře řešený rozbočovač speciálně navržený pro MacBook Pro (recenze).

Neméně zajímavým dojmem působí rozbočovač HyperDrive 8-in-1 USB-C Hub, který kromě bohaté konektorové výbavy nabízí integrovanou bezdrátovou nabíječku se standardem Qi. Jak už samotný název napovídá, hub disponuje celkem osmi různými typy rozhraní – HDMI, Gigabitový Ethernet, čtečku microSD a SD karet, tři porty USB-A 3.1 a jeden port USB-C umožňující napájení. Pokud jde o bezdrátovou nabíječku, s její pomocí lze dobíjet všechny chytré telefony s technologií Qi. Výrobce se v tiskových materiálech chlubí, že například iPhone X (recenze) lze za pomoci hubu bezdrátově dobít na plnou kapacitu za necelé tři hodiny.

Recenze HyperDrive Ultimate USB-C Hub: konektorový chorál

Další benefitem je možnost polohování nabíjecí podložky. Je tedy pouze na uživateli, jaký sklon mu bude vyhovovat. Poslední specialitkou je zabudovaný LCD displej, který zobrazuje aktuální stav napětí a proud. Pokud vás HyperDrive 8-in-1 zaujal, můžete využít připravované kampaně na webu Kickstarter. Jestliže se zařadíte mezi první podporovatele, rozbočovač získáte za zvýhodněnou cenu 89 dolarů (přibližně 1 900 Kč).

Recenze HyperDrive Ultimate USB-C Hub: konektorový chorál

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button