Novinky

Sonos reproduktory lze nově propojit s chytrými produkty od společnosti Aqara

Síla každé SmarHome platformy tkví ve vzájemné provázanosti s ostatními produkty. Své o tom ví také společnost Aqara, která se rozhodla spojit síly s výrobcem prémiových reproduktorů Sonos. Nově tak mohou uživatelé propojit vybrané Sonos reproduktory s Aqara zařízeními, respektive vytvářet komplexnější scény a automatizace v chytré domácnosti.

Recenze Sonos Sub Mini: když chcete domácí kino s pořádnými basy, nebo si jen znepřátelit sousedy

V praxi to může vypadat tak, že pokud přijdete domů a senzory či kamera rozpoznají vaší přítomnost, automaticky se spustí oblíbený playlist. Využít lze také chytrý bezdrátový ovladač Aqara Cube T1 Pro pro ovládání hudebního přehrávače. Nastavit si můžete například, že zatřesením přeskočíte na další skladbu a otáčením kostky budete regulovat hlasitost. V případě tohoto scénáře si živě dokážu představit, že bude dávat největší smysl u Sonos reproduktorů bez podpory hlasových asistentů, kde může výrazně usnadnit ovládání.

Díky široké paletě dostupných produktů s logem Aqara se nabízí téměř neomezené možnosti, jak Sonos reproduktory začlenit do nejrůznějších scén a automatizací. Důležité je také zmínit, že veškeré nastavení lze provést prostřednictvím mobilní aplikace Aqara Home.

Mezi podporované Sonos reproduktory patří modely: Arc, Beam Gen 2, Five, Move, One, Roam SL a Sub (Gen 3). S výjimkou subwooferu Sonos Sub prošly všechny zmíněné reproduktory také naší redakcí. Pokud se o nich chcete dozvědět více informací, nezapomeňte si přečíst jejich podrobné recenze.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button