Novinky

Převážná část všech vyrobených iPhonů 7 v Jet Black variantě trápí výrobní vady

iPhone 7 a iPhone 7 Plus dorazily v nových barevných variantách, přičemž největší zájem pochopitelně budí temně černá Jet Black. Oba nové modely vypadají v tomto provedení přímo fantasticky, ovšem jak už to u hezkých věcí bývá, praktičnost jde mnohdy stranou. Pokud pomineme fakt, že k poškrábání dojde prakticky okamžitě, je tu další zádrhel, který stojí za nekonečnou čekací lhůtou.

septus-63

Smartphony v Jet Black variantě trápí vysoká míra kazů způsobených během výroby. Dobře informovaný analytik Ming-Chi Kuo ve své zprávě dokonce uvádí, že 60 % všech vyrobených jednotek nesplňuje přísně nastavené cíle jakosti a musí zamířit na opravné linky. Apple vysokého lesku u Jet Black dociluje speciální metodou spočívající v devíti krocích anodizace hliníku a leštících procesů.

Kombinace vysoké poptávky a náročné výroby Jet Black iPhonů vyústila v dlouhé čekací lhůty se stále nejasnými termíny dodání. Toho se pochopitelně chytili prozíraví překupníci, kteří tuto variantu nabízí za naprosto přemrštěné částky. Situace se změní až v momentě, kdy výrobce utiší hlad největších fanoušků, kteří na svůj vysněný iPhone 7/Plus stále čekají.

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Jeden komentář

  1. Na vlastní oči jsem ho ještě neviděl ale doufal jsem že to neni lesklej paskvil. Takhle z fotek to vypadá jako ta „jakoby guma“, prostě drsnější plast. Dneska se to různě vyskytuje na věcech k držení do ruky. Mam na svym sockoidnim telefonu za 15 stovek a nemůžu si to vynachválit. nešpiní se a neodírá se to. Já doufal že Apple to vzal timhle směrem, jako by nestačilo že se nám matlaj displaye.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close