Novinky

Podívejte se na první živé fotografie prototypu iPhone 8

Do představení iPhonu 8 zbývá ještě necelý půlrok, nicméně dnešní únik nám dává jednu z nejucelenějších představ o tom, jak bude chystaná novinka vypadat. Benjamin Geskin na svém Twitteru zveřejnil snímky nefunkčního prototypu. Co už zdroj bohužel neprozradil je informace, z jaké fáze vývoje vzorek pochází a proto se můžeme pouze dohadovat, zda se zachycený design dostane výroby či nikoli.

c-fvvxvwaael0ld-jpg-large

V každém případě nese několik rysů, o nichž se již dříve spekulovalo. Konkrétně jde o skleněná záda a kovový rámeček, který se naposledy objevil u modelu iPhone 4/4s. Další zajímavostí je vertikálně umístěný modul duální optiky hlavního fotoaparátu. Nejpoutavěji ovšem působí absence na první pohled viditelného snímače otisků Touch ID. S nejvyšší pravděpodobností tak dojde k jeho zakomponování do OLED displeje. 

c-fvvkcxyaedatk-jpg-large

Pokud budeme věrohodnosti fotografií důvěřovat, můžeme v letošním roce očekávat výrazný odklon od současného pojetí designu. Skleněný zadní kryt sice nebude tak praktický jako současný hliník, nicméně v praxi to může naznačovat implementaci bezdrátového nabíjení, po němž uživatelé volají již radu let.

c-fvulwwsaaxqkq-jpg-large

Stejný zdroj mimo jiné prozradil, že půdorysné rozměry iPhonu 8 budou podobné jako u „sedmičkové“ generace, tloušťka se zastaví na příjemných 7,1 milimetrech.

c-fvvxvwaael0ld-jpg-large

Z ostatních parametrů se hovoří o 3GB operační paměti, displeji s úhlopříčkou 5,8″ (521 ppi) a stereoskopické čelní kamerce, která má sloužit pro hrátky s rozšířenou realitou. 

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

2 Komentáře

  1. Jako jo, není to špatný. Hlavně, že to nemá čtečku na zádech! Takhle si dokážu představit, že by mohl vypadat. Snad to projde a Apple to nezabije nějakou blbostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close