Novinky

Podívejte se na včerejší Apple Keynote v 10 minutách

Apple včera v podvečer uspořádal již tradiční podzimní konferenci, na které představil nejnovější iPhone Xs, iPhone Xs Max a nejlevnější iPhone Xr. Už od začátku bylo jasné, že nepůjde o zcela nové produkty, nýbrž o vylepšené verze loňských modelů.

iPhone Xs, Xs Max jsou tradičními zástupci „eskové řady“, které ničím nezklamou, ale ani výrazně neohromí. Naproti tomu Apple Watch 4 doznaly výraznějších změn

A to se také potvrdilo. iPhone Xs, respektive iPhone Xs Max jsou přímými nástupci výročního iPhonu X a kromě rychlejšího procesoru, či vylepšeného fotoaparátu nepřicházejí s ničím novým. Vyjma těchto dvou modelů představil Apple ještě levnější variantu bezrámečkového iPhonu – iPhone Xr. Ten je sice ochuzen o dvojitou čočku fotoaparátu nebo OLED displej, ale zato nabízí větší výdrž baterie a spoustu barevných variant.

iPhone Xs event in less than 10 minutes!

Here’s the iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, and Apple Watch Series 4 Keynote in less than 10 minutes. WATCH MORE VIDS… 👀 iPhone XR and Xs Wallpaper – Download now! https://www.youtube.com/watch?v=tw0MUKriinc Elgato Thunderbolt 3 Mini Dock https://www.youtube.com/watch?v=JHI14NidC28 Review: Logitech Crayon https://youtu.be/dPpj-iHWp8c Review: Samsung X5 Portable SSD https://youtu.be/RJgxdoEwrrw Are Longer Thunderbolt 3 cables slower?

Nemůžeme se ubránit dojmu, že včerejší večer patřil spíše novým hodinkám – Apple Watch 4. Ty přišly s výrazně větším displejem, dvojnásobně rychlejším procesorem, funkcí EKG a mnoha dalšími vylepšeními. Ostatně, podívejte se sami na rychlé shrnutí téměř dvou hodinové konference, ze kterého se dozvíte vše podstatné. Pokud byste přeci jen dali přednost plnohodnotné konferenční dávce z Divadla Steva Jobse, celý záznam je už teď ke shlédnutí na oficiálních stránkách Apple.

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close