Novinky

Nadčasové a elegantní. Podívejte se na úchvatné rendery chystaných iPadů

Předposlední říjen a s ním i třetí letošní Apple konference se nezadržitelně blíží. Představí Apple nové, nadčasové iPady, které vzkřísí trh s tablety?

Už jen sedm dní zbývá do třetí konference, kterou v tomto roce Apple pořádá. Po každoroční vývojařské konferenci a zářijové keynote, na které kalifornský gigant představil nové iPhony XS, XS Max a XR se předpokládá, že na řadu přijdou nové MacBooky, iMacy a iPady. Právě iPad by se po několika letech designové stagnace měl dočkat zásadní proměny. Podle renderů, které vytvořil maďarský designer Victor Kádár se bude nový iPad opět nabízet ve dvou velikostech – 12,9 a nově 11 palců, přičemž 11 palcová varianta bude mít stejné vnější rozměry jako aktuálně prodávaný 10,5 palcový iPad Pro (recenze).

Elegance i nadčasový design. Dočkáme se takových iPadů?

FaceID. Klíčová funkce, která by v letošních iPadech neměla chybět

Nové iPady by podle maďarského designéra měly být také tenčí a chybět nebude ani podpora FaceID – odemykání obličejem, které Apple představil již minulý rok s příchodem iPhonu X (recenze). Podle Kádára se Apple vyhne ikonickému výstupku pro přední fotoaparát a systém kamer pro FaceID, protože na rozdíl od iPhonu, nabízí tělo tabletu o dost více prostoru po stranách přístroje. Maďarský designér na svých renderech taktéž ukazuje nahrazení stávajícího Lightning konektoru USB-C. O USB-C se však v souvislosti s novými Apple produkty hovoří už nějaký ten rok a přesto si kalifornský výrobce stále stojí za svým konektorem.

Bude v novém iPadu konektor s USB-C?

Je zřejmé, že i třetí konference je ze strany médií a široké veřejnosti plná očekávání. Dost možná, že ještě o kousek více, než zářijová keynote, od které se tak nějak očekávalo představení nových iPhonů a Apple Watch. Osobně jsem hodně zvědavý, co si pro nás Apple přichystá. A jakožto milovník iPadu doufám, že těmto “plackám” vdechne nový život a nadčasový směr, který si tato zařízení bezesporu zaslouží. A co vy, líbily by se vám tyhle nové iPady?

Chystaný iPad Pro 2018 bude tenký pouze 5,9 milimetru a přijde o 3,5mm audio jack

Zdroj
9to5Mac

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button