Novinky

Letos bude všechno jinak. Apple v úterý představí Apple Watch Series 6 a iPad Air, na iPhone 12 si ještě počkáme

Apple předevčírem oznámil, že 15. září máme očekávat speciální keynote, která se tradičně ponese v duchu hardwarových novinek. Tradiční bohuslužba všech Apple fanoušků však bude v jedné věci odlišná od těch předešlých. Podle redakce webu Bloomberg se totiž příští úterý nedočkáme premiéry iPhonu 12. Hlavními hvězdami večera se mají údajně stát Apple Watch Series 6 a nová generace tabletu iPad Air.

Apple Watch Series 5
Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Richard Streit)

To je poněkud překvapující zpráva, jelikož hlavním hřebem všech posledních zářijových akcí byl pokaždé iPhone. O zpožděném příchodu iPhonu 12 (Pro) již nějakou dobu víme, ovšem nikdo nečekal, že přednost dostanou Apple Watch 6 a nový iPad Air čtvrté generace. Sériová výroba pravděpodobně nabrala mnohem větší skluz, což Apple evidentně donutilo změnit původní scénář. Na přesné datum uvedení modelové řady iPhone 12 si ještě musíme počkat, nicméně aktuálně se nejčastěji skloňuje první polovina října.

Zdroj: Apple

Podle nejnovější informací se příští týden dočkáme premiéry nového iPadu Air, který dostane bezrámečkový design a podporu Apple Pencil 2. Větší pozornost si však rozhodně uzmou Apple Watch Series 6, od nichž se očekává řada významných vylepšení. Je téměř jisté, že hodinky nabídnou schopnost měřit nasycení krve kyslíkem. Další novinkou bude měření spánku a pravděpodobně i značně vylepšená správa napájení, která se promítne do delší výdrže na jedno nabití.

Agentura Bloomberg se dále nechala slyšet, že krom hodinek a tabletu přijde řeč na další hardware. Ten má mít podobu další generace (menšího) HomePodu a dvojice nových sluchátek.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button