Novinky

Lepší reklamu si Tesla nemohla přát. Dubajská policie zařadí Cybertruck do svého vozového parku

Pokud jste někdy byli v Dubaji, moc dobře víte, že jde tak trochu o zvláštní místo bez vlastní identity. Na druhou stranu tu lze narazit na naprosté okázalosti a ten největší přepych, který současná doba nabízí. Na stejné vlně se veze také dubajská policie, která brázdí tamní ulice v supersportech, hypersportech a dalších lahůdkách automobilového odvětví. Narazit v Dubaji na policisty v Lamborghini či Bugatti tu zkrátka není nic neobvyklého.

Dubajská policie však nechce zůstat pozadu a svůj vozový park hodlá rozšířit o další novinku. Tentokrát ovšem nepůjde o žádnou bestii, co spaluje litry benzinu jen pouhým nastartováním. Podle dostupných informací to má být novinka, kterou před pár dny představil Elon Musk. Ano, tušíte správně, dubajská policie chce začlenit do vozového parku Cybertruck. To nakonec potvrdil také vrchní velitel Abdullah Khalifa Al Marri, podle něhož Cybertruck pomůže s dohlížením na pořádek v turistických částech. Na Twitteru se dokonce objevil první náhled toho, jak by měl Cybertruck v barvách dubajské policie vypadat.

V jistém ohledu to je pro Teslu velmi povedená propagace jejího nového modelu, který nepřestává vzbuzovat rozporuplné emoce. Ačkoli do vize marketingového oddělení americké automobilky nevidíme, dost možná jde o její záměr. Tesla potřebuje, aby se o Cybertrucku mluvilo a pokud možno tím získala pozornost široké veřejnosti. Pokud by se jí nakonec podařilo „propašovat“ cybertruck k dubajské policii, která je celosvětově známá svým vytříbeným vkusem na služební vozy, určitě by to byla skvělá reklama.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button