Novinky

Leap – budoucnost je tady

Je to několik měsíců nazpět kdy se na webu vyrojily první zprávy o LEAP, jedinečném zařízení pro ovládání vašeho Maca. Dle výrobců je tato technologie 200x více přesná než jakákoliv bezdoteková technologie co je momentálně na trhu.

[youtube _d6KuiuteIA nolink]

Co přesně je LEAP?

Leap je malé USB zařízení ve  velikosti iPodu, které vytváří 3D prostor pro přesné ovládání softwaru. Leap dokáže rozeznat každou ruku, každý prst zvlášť, ale také například tužku. Možnosti využití jsou v podstatě nekonečné a vývojáři právě v těchto dnech obdrželi email od výrobců Leap, který oznamuje příjem nových vývojářů do programu.

Zařízení je možné předobjednat na stránkách leapmotion.com již nyní a v prodeji má být v prvních měsících příštího roku. Cena za zařízení je příjemných $70 + poštovné.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button