Novinky

Nestihli jste jarní Keynote Applu? Podívejte se na sestřih toho nejzajímavějšího v sedmi minutách

Pro někoho značka, na kterou nedá dopustit, pro někoho jen společnost bez výraznějších technologických evolucí. Tak či onak, pondělní Apple konference byla opět jednou z nejsledovanějších událostí nejen IT světa. Podívejte se na ty nejzajímavější momenty v 7 minutách.

Apple. Nenáviděný i milovaný. Vrchol technologie nebo několikaletá stagnace a neinovativnost? Můžete být nejzarytějšími fanoušky značky nakousnutého jablka nebo jen “běžný” uživatel, který se o novinky ze světa technologie zajímá jen okrajově, jedno ale kalifornské společnosti zkrátka upřít namůžete. Cit dostat se do povědomí nejširší veřejnosti.

A zvláště po akcích jako byla ta v pondělí. Jasně, Apple sice nepředstavil žádnou hardwarovou novinku po které bychom si takříkajíc sedli na zadek (konec konců, hlavní slovo v tomto směru bude mít parta okolo Tima Cooka tradičně až v září při představování nových iPhonů, iPadů nebo Apple Watch), za to ale kalifornský výrobce ukázal ucelenou a jasnou vizi, kterou se chce vydat.

A je vlastně úplně jedno, jestli teď mluvíme o Apple News+ (článek zde), Apple Card (Článek zde), Apple Arcade (článek zde) nebo Apple TV+ (článek zde). Apple zkrátka jen logicky navázal na léty prověřené a na pevných základech postavené platformy ke kterým přidal jakousi nástavbu, jež je přímo určena k úspěchu. Dovolte mi totiž trochu té metafory, ale k čemu by bylo auto bez kol, klávesnice bez kláves nebo iPhone bez bohatého obsahu?

Apple už nechce být jen továrnou na hardware. Odkazem Tima Cooka se mají stát služby

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close