Novinky

iStack Mac Bundle – deset aplikací za cenu jedné

Již jen několik málo hodin zbývá k zakoupení tohoto výhodného balíčku aplikací.

V poslední době se s různými bundly roztrhl pytel. Dnes se tedy podíváme na další z nich, který se jmenuje iStack Mac Bundle. I v tomto bundle se nachází dvě, možná tři zajímavé aplikace, které samy o sobě pořídíte za cenu vyšší než je cena celého balíčku. Pojďme si představit všechny aplikace, které se v tomo balíčku ukrývají.

iStack Mac Bundle se určitě vyplatí, vzhledem k tomu, že například jen Parallels Desktop stojí více než celý balíček. Za zmínku určitě také stojí Disk Drill Pro a Hands Off! Ja osobně jsem si balíček pořídil jen kvůli těmto dvěma aplikacím.

Cena iStack Mac Bundle je v přepočtu 1050,-.

Balíček zakoupíte zde: iStack Mac Bundle

Parallels Desktop

Vyzkoušet | Verze: 7 | Žánr: Productivity | Vývojář Parallels

Jak to tak vypadá tak Parallels Desktop nesmí chybět v žádném balíčku a ani tento toho není vyjímkou. Aplikace Parallels Desktop je jedničkou na trhu co se týče virtualizace Windows (a jiných operačních systémů) na Mac OS X.

Cena samostatně: 79.99 €

Square_snagit-icon-100x100Snagit pro Mac

Vyzkoušet | Verze: 2.0 | Žánr: Productivity | Vývojář TechSmith Corporation

Nestačí vám systémové funkce pro snímky obrazovky a nahrávání toho co se na obrazovce děje přes Quicktime? V takovém případě vám velice dobře poslouží program Snagit. Program, který dokáže nahrávat dění na obrazovce vašeho monitoru, přidávat efekty a mnohem více.

Cena samostatně: 44.95 €

iGlasses

Vyzkoušet | Verze: 3 | Žánr: Utility | Vývojář Ecamm

Chcete mít naprostou kontrolu na kamerou vašeho Maca? S touto aplikací můžete přidávat až 50 různých efektů, které jsou dostupné pouze pro iChat a Photo Booth nebo nastavit jas, kontrast a teplotu barev. Sdílení obrázků a videa také není žádný problém. Stačí přetáhnout fotografii do okna aplikace a druhá strana ji okamžitě vidí.

Cena samostatně: $19.95

Square_elastyhd_256Elasty

Vyzkoušet | Verze: 2.0.2 | Žánr: Video | Vývojář Creaceed

Elasty je nástroj pro úpravy videa na Mac OS X s mnoha pokročilými funkcemi, které se často nacházejí pouze v mnohem dražších aplikacích pro editaci videa. Můžete importovat video ze skoro každého formátu. V aplikaci můžete otáčet a ořezávat video, použít automatickou nebo manuální stabilizaci obrazu a mnohem více…

Cena samostatně: 39.99 €

Hands Off!

Vyzkoušet | Verze: 2.0.2 | Žánr: Utility | Vývojář Metakine

Hands Off! je aplikace pro řízení přístupu aplikací k síti a diskům. Být schopen sledovat normálně neznatelné aktivity, umožňuje činit správná rozhodnutí ohledně vašich soukromých informací – vyhnout se únikům důvěrných informací. Tento program funguje stejně jako Little Snitch, ale má o jednu důležitou funkci navíc. Nejenže monitoruje, komu váš Mac odesílá informace a dá vám na výběr zda tuto komunikaci blokovat, ale také monitoruje příchozí požadavky. V několika testech byl program Hands Off! dokonce vyhodnocen jako lepší než Little Snitch. Tento program určitě doporučujeme každému.

Cena samostatně: 42.27 €

Disk Drill Pro

Vyzkoušet  | Žánr: Utility | Vývojář CleverFiles

Disk Drill je neocenitelný pomocník pro obnovu dat pro Mac OS X. Je vždy připraven obnovit data na vašem Macu, bez ohledu na to kdo je zodpovědný za jejich ztrátu: náhodné vymazání, chyba Diskové utility, poškození dat a podobně. Tento program by měl mít každý komu není osud jeho dat lhostejný.

Cena samostatně: 79.00 €

Další aplikace v balíčku:

Square_100x100

Clarify for Mac

Cena samostatně: 25.36 €

Square_paintsupreme512x512_main_logo

PaintSupreme

Cena samostatně: 15.99 €

Square_xcodeicon1

iOS App Development Video Course

Cena samostatně: $497

Square_textsoap512

TextSoap

Cena samostatně: 31.99 €

Balíček stahujte zde:  iStack Mac Bundle

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

3 Komentáře

  1. Ahojda, jsem čerstvý majitel notebooku Macbook Pro…. z windows jsem přešel na Apple produkty, protože se mě z nich už dělalo špatně jak fungují. Nejdříve jsem zakoupil Iphone a po pul roce ted Maca. Mám ho necelý měsíc, jsem zatím nadmíru spokojen, jen potřebuji poradit s instalací češtiny do Pages. postupoval jsem jak máš zde na svých stránkých uvedeno, ale stejnak tam češtinu nemám a tento program bych chtěl používat. Jsi ochotný mi krok po kroku poradit? děkuji . Ostatní programky s čestinou fungují, ale Pages nee.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button