Novinky

Chcete něco extra? Tento iPhone X Bentley Edition je pouze pro nechutně bohaté

Pokud patříte mezi šťastlivce, co vlastní ropná pole, fotbalové kluby nebo jste například panovníkem v demokratické zemi a zároveň majitelem obřího koncernu, vnímání luxusu máte docela jinde, než většina lidí. Podobně zaopatřená klientela si zakládá na výjimečných věcech, jejichž cena hraje druhé či spíše až třetí housle. Jestli vám přijde cenové politika Applu u výročního iPhonu X jako z jiné galaxie, jsme zvědaví, co řeknete na počin vietnamské společnosti Golden Ace. Na jednom z instagramových účtů se objevila fotografie upraveného iPhone X. Speciální edice nese na zadní straně logo automobilky Bentley. Z gravírování lze mimo jiné vyčíst, že jde o ruční práci a celkem jich spatří světlo světa pouze 100 kusů.

Co se týče materiálů, nepříliš reprezentativní ocel vystřídalo 18karátové zlato, které bylo použito na šasi smartphonu a rámeček kolem duální optiky hlavního fotoaparátu. O výjimečnosti tohoto kousku mimo jiné svědčí fakt, že ani samotný výrobce neuvádí jedinou informaci na svém oficiálním webu. Stejnou neznámou zůstává také cena, která s ohledem na celkové vzezření nebude ani trochu lidová. S nejvyšší pravděpodobností půjde o částky v řádech tisíců eur.

Recenze iPhone X: takhle chutná jablečná budoucnost

Co říkáte na iPhone X Bentley Edition? Dokážete si představit, že byste za něco takového utratili své peníze, nebo se raději s originálem?

Videorecenze iPhone X: Apple rozjíždí diktát pro další dekádu

V další videorecenzi jsme se podívali na zoubek iPhone X. Zbrusu nový smartphone od Applu míří skutečně vysoko a tomu samozřejmě odpovídá také výbava. Jak na nás zapůsobil a jaké si od nás odnesl hodnocení se dozvíte v našem dalším videu. Za vstřícnost a spolupráci na produkci děkujeme vinotéce Díra v centru Český Budějovic.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

6 Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close