Novinky

iPhone 9 dostane OLED dipleje o úhlopříčkách 5,28 a 6,46 placů. Dodavatelem bude Samsung

Ačkoliv se největšímu zájmu momentálně těší iPhone 8, jenž by měl být představen ke konci letošního roku, agentura The Bell už řeší ve své nejnovější zprávě jeho nástupce. Telefon, který se světu ukáže až v roce 2018, tedy za více, než rok, by měl podle dostupných informací dostat obří OLED displeje o rozměrech 5,28 respektive 6,46 palců. Oba by tedy měly po svém předchůdci zdědit bezrámečkové provedení.

Zatímco letos se objeví tři modely iPhonu, z nichž dva budou jen vylepšením stávající generace a jen třetí varianta s již zmiňovaným označením „8“ bude představovat horkou novinku, příští rok už bude letos zavedený koncept iPhonu 8 standardem. V roce 2018 by měl totiž být Samsung schopen vyprodukovat  pro Apple 180 milionů panelů OLED displejů, tedy dostatek na to, aby poptávku po očekávaném smartphonu již pokryl. V současné době totiž neexistují výrobní kapacity, které by umožňovaly produkci OLED panelů pro všechny prodávané iPhony. Proto se jej v největší pravděpodobností dočká jen jeden vrcholný model.

Zdroj

Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close