Novinky

Další únik iPhonu 7: Zadní pruhy pro anténu se stáhnou na menší plochu

Jedna z nejhlasitějších vln kritiky se po odhalení šesté generace jablečného smartphonu snesla na jeho anténu. Tu totiž kvůli hliníkové konstrukci musely suplovat nevzhledné proužky na zadní části telefonu. Další únik připravovaného iPhonu 7 však ukazuje, že se Apple snaží často kritizované pruhy omezit na co nejmenší plochu. Fotografie zadní části nového šasi, která měla být pořízena v továrně Foxconnu, tedy vrchního dodavatele iPhonu totiž ukazuje, že dva pruhy, jak je známe dnes by se mohly slít do jednoho, který se navíc posune blíže k vrchní hraně telefonu.

iPhone-7

V posledních dnech se zdá, že Applu se letos vůbec nedaří své prototypy utajovat před zvědavou veřejností. Téměř každý den tak můžeme vidět minimálně jednu fotografii, která ukazuje určitý detail chystaného iPhonu 7. Musíme však podotknout, že vzhledem k tomu, že iPhone 7 bude představen až na půl roku je velmi pravděpodobné, že Apple v tuto chvíli pracuje s více prototypy. Uniklé fotografie tak nemusí nutně zachycovat finální verzi.

I tak nám ale v posledních dnech podobné úniky hodně napověděly. Jednak se potvrzují zvěsti o absenci audio konektoru nebo naopak přítomnosti stereo reproduktorů, ale také se začíná pracovat s myšlenkou, že i iPhone dostane Smart Connector, který můžeme vidět  iPadu Pro.

Zdroj 

Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close