Novinky

Další zdroj potvrdil, že iPhone 7 přijde o konektor pro sluchátka

Po kratší odmlce tu máme další únik, který prozrazuje několik detailů k chystanému iPhonu 7/Plus. Podle japonského zdroje budou oba nové smartphony skutečně velmi tenké. Tloušťka se má zastavit na hodnotě 6,1 milimetru a opět půjde o konstrukci z letecké slitiny hliníku. Z hlediska designu nemáme očekávat žádné převratné změny. Novinka bude velice podobná iPhonu 6s, přičemž nejviditelnější proměna se odehraje na zadní straně, odkud mají zmizet pruhy pro příjem signálu.

iPhone-7newIlustrační obrázek

Apple hodlá v letošním roce skutečně vypustit 3,5mm audio jack pro připojení drátových sluchátek. Ty nahradí Bluetooth EarPods, které údajně nebudou součástí standardního balení. S přihlédnutím k cenové politice je velice pravděpodobné, že bezdrátová sluchátka nebudou patřit mezi nejlevnější příslušenství, což mnoho uživatelů jistě nepotěší. Dřívější spekulace avizovaly dvojici hlasitých reproduktoru, nicméně web MacOtacara s odvoláním na své zdroje tyto informace vyvrací.

Stejně jako všechny předešlé generace jablečného smartphonu i iPhone 7 má patřit mezi absolutní špičku v oblasti mobilní fotografie. Zatím však není zcela jasné, zda se duální fotoaparát stane výsadou pouze většího modelu s přídomkem Plus. Ačkoliv se stále bavíme o nepodložených informacích, soustavné opakování stejných indicií přidává na jejich věrohodnosti.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button