Novinky

iPhone 7 se objeví ve třech variantách, vrchol nabídky bude tvořit iPhone 7 Pro

Zřejmě všichni budou souhlasit s názorem, že iPhone 7 je jedním z nejočekávanějších smartphonů letošního roku. Narůstající počet úniků a spekulací nám dal hrubou představu, jak další generace jablečného smartphonu bude vypadat. Přestože oficiální termín neznáme, nikdo nepochybuje o debutu v průběhu září letošního roku.

iphone_dual_camera

Zahraničnímu serveru Mobipicker se podařilo od anonymního zdroje získat nový materiál, který vnáší do světa spekulací poměrně zásadní otázku vztahující se k počtu připravovaných modelů. Doposud jsme byli zvyklí na dvě varianty s odlišnou úhlopříčkou displeje. Pokud je však zveřejněný obrázek autentický, letos se dočkáme rovnou třech nových iPhonů. Kromě iPhone 7 a iPhone 7 Plus se má objevit iPhone 7 Pro označovaný také jako iPhone 7 Plus Premium. Přidání další varianty údajně zvýšilo poptávku po pracovních místech v továrnách Foxconnu a Pegatronu, které pro Apple zajišťují kompletaci produktů. Co se týče výroby, v těchto dnech se začínají rozbíhat linky, které v následujících týdnech vychrlí první várky nových smartphonů.

iphone-7-plus-pro-production

Uvedení trojice variant by znamenalo výrazný odklon od zažitých standardů. To pochopitelně vyvolává otázku, co Apple k podobnému kroku vede a jaký to bude mít reálný dopad na globálním trhu. Fragmentace produktového portfolia je v rozporu s původní myšlenkou zesnulého Steva Jobse, který se snažil o pravý opak. Ať už se nám to líbí nebo ne, z dosavadního chování společnosti je cítit změna ve filosofii a vnímání značky. Zřejmě budeme svědky největší změny od chvíle, kdy se Steve Jobs rozhodl vrátit ke kormidlu a vytyčit jasný cíl.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button