AktualityNovinky

Bláznivý koncept iPhonu 7 ukazuje gigantickou flexibilní obrazovku

Jak jste již možná zaznamenali, koncepty iPhonů na našem serveru příliš často nezveřejňujeme. Raději totiž dáváme přednost doloženým faktům. Návrh, který se objevil na serveru Cult of Mac, je natolik ale šílený, že opravdu stojí za zmínku. Designéři ze studia Sonitdac totiž ukázali bláznivý koncept iPhonu 7 jehož obrazovka se natahuje do gigantických rozměrů.

Šance, že se podobného iPhonu v září dočkáme je samozřejmě prakticky nulová, i tak je ale tento futuristický návrh přinejmenším zajímavý. Logicky se také nabízí otázka, zda by podobné řešení bylo v dnešní době vůbec technologicky možné. Displej s podobnými vlastnostmi, který lze srolovat jako noviny představila nedávno na veletrhu CES společnost LG. Obrazovka na tomto konceptu by však kromě flexibilních schopností musela zvládat také smršťování a natahování.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button