Novinky

Snad se Apple příště inspiruje. Povedený koncept ukazuje, jak by mohla vypadat další generace iMacu

Nedávným představením nového iMacu se potvrdilo, že design tohoto počítače zůstane minimálně pro letošek nezměněný. Apple si očividne nechává nový design až na další řadu iMaců, která by obsahovala nové čipy Apple Silicon.

Daniel Bautista sdílel svůj koncept, jak by takový, zcela předělaný, iMac mohl vypadat. Design se pyšní plochými hranami a užšími rámečky kolem displeje. Design vypadá jako spojení iPadu Pro a monitoru Pro Display XDR.

Zdroj: Daniel Bautista

Z konceptu vypadá iMac jako větší iPad Pro, který je přidělaný na stojanu Pro Stand. Je to očividná změna, od momentálního designu, který se od roku 2012 nezměnil. Reproduktory nového iMacu by se nacházeli na dolní straně zařízení. A iMac by obsahoval také Face ID, které by se už mělo nacházet na všech modelech Maců.

Kromě krásného designu iMacu také koncept poukazuje na nové příslušenství. Zejména Magic Keyboard s podsvícením kláves, což je novinka u externích jablečných klávesnic. Poté i myš Magic Mouse by dostala novou vychytávku a to bezdrátové nabíjení. Teď se dá nabíjet pouze Lightning kabelem, přičemž musíte myš ještě otočit, protože se konektor na nabíjení nachází na spodku myši.

Stojan u iMacu by proto obsahoval bezdrátovou nabíječku, kam by stačilo myš položit. Nebylo by to ale omezené pouze na myš, nabíjet by bylo možné i iPhone, nebo AirPods.

Zdroj: Daniel Bautista

Líbí se vám design nového iMacu? Pořídili byste si takového mazlíčka domů? Dejte nám vědět v diskuzi.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button