Novinky

Apple údajně chystá před Vánoci představit bílý iPhone 7 Jet White

Japonský web MacOtakara publikoval novou zprávu, která avizuje rozšíření barevné palety u nedávno představeného iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Konkrétně má jít o bílou variantu s prozatímním označením Jet White. Informace pochází od zdroje z řad čínských dodavatelů a proto je na místě brát celou spekulaci s jistou rezervou. Na druhou stranu je vhodné uvést, že Mac Otakara je známý velmi přesnými predikcemi kolem chystaných Apple produktů.

apple-iphone-7-jet-white-color-option-796x398

 

Je ovšem otázkou proč kalifornský výrobce novou barevnou variantu nepředstavil v průběhu premiéry nových iPhonů. Část komunity se domnívá, že za tím stojí náročný proces výroby a nízká výtěžnost jednotlivých šarží. Se stejným problémem se totiž potýká i exkluzivní Jet Black, která je mimo jiné známá svou náchylností vůči mechanickému poškození. Pokud jsou tyto zvěsti založené na reálných podkladech, Apple bude chtít bílý iPhone 7 a iPhone 7 Plus vypustit ještě na předvánoční trh.

V minulosti byla bílá barva charakteristikou základní řady MacBooků, které se přestaly vyrábět před sedmi lety. Pokud kalifornský gigant skutečně vyrukuje s bílým iPhonem, lze s jistotou očekávat, že půjde o naprostý hit, který by mohl výraznou měrou přispět k navýšení celkových prodejů minimálně za poslední čtvrtletí letošního roku.

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Close