Novinky

Duální fotoaparát přinese do světa iPhonů skutečnou revoluci

I přes to, že Apple v nejbližších týdnech představí novinku v podobě menšího iPhonu, který se chystá nahradit svého čtyřpalcového předchůdce iPhone 5s, tak se objevuje stále více spekulací okolo nadcházejícího modelu s označením iPhone 7. Ten by samozřejmě doprovázela větší varianta, tak jako tomu bylo u předchozích modelů. Jestli se bude větší sourozenec jmenovat iPhone Pro, iPhone 7 Pro nebo iPhone 7 Plus, to je zatím ve hvězdách, ovšem nejnovější úniky z Číny se přiklání k tvrzením, že phablet od Applu ponese označení Pro.

iphone-dual-camera

Pokud by k tomuto pojmenování došlo, předpokládá se, že novinka dostane nějaké vylepšení oproti normálnímu iPhonu 7, stejně jako tomu bylo s iPadem Pro a jeho bohatší výbavě proti nižším třídám tabletů. Především se tedy spekuluje o příchodu duálního fotoaparátu. S každým novým iPhonem Apple zlepšuje fotoaparát a jeho funkce, ale přicházející duální kameru mnozí označují až za převratnou či revoluční.

Díky duálnímu fotoaparátu získá iPhone kvalitní optický zoom a mnoho dalších DSLR funkcí. To by mohl být jeden z hlavních faktorů, proč by se iPhone označoval jako PRO. Pokud se Apple skutečně rozhodne pro osazení dvojicí objektivů, lze počítat s přidáním řady nových možností v podobě dodatečného přeostřování či změně v hloubce ostrosti. Celá pravda o iPhonu 7 a jeho větším sourozenci vyjde na povrch pravděpodobně v září, což je pro Apple tradiční měsíc, kdy představuje na konferenci své mobilní novinky.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button