Novinky

iPhone 7 dostane čtyři reproduktory a další barevnou variantu

Kolem chystaného iPhonu 7 se začíná objevovat čím dál více informací. Po sérii spekulací odhalující výbavu tu máme další únik, který opět potvrdil dřívější zvěsti o změnách v konstrukci. Trojici čerstvých fotografií zveřejnil francouzský blog Nowhereellse s odkazem na anonymní zdroj. Přestože jde o prototypovou část zadního krytu, s nejvyšší pravděpodobností se nebude od finální verze příliš lišit. Při pohledu na fotografie je okamžitě patrné, že iPhone 7 nabídne v porovnání se současným modelem mnohem větší optiku.

iPhone-7-Proto-Italien-01

V praxi to může znamenat posun k lepší světelnosti a vyššímu rozlišení u použitého čipu. Co se týče fotoaparátu, výrobce pravděpodobně vsadí na dvě verze. Zatímco menší verze iPhonu 7 nabídne klasické řešení, iPhone 7 Plus (iPhone 7 Pro) má lákat na duální fotoaparát.

iPhone-7-Proto-Italien-02

Opomenout nelze ani fialové zbarvení krytu, což může naznačovat příchod nové barevné varianty. Další zajímavostí je čtveřice výdechů pro hlasité reproduktory. V tomto bodě si ovšem nejsme zcela jisti praktickým přínosem. Kvarteto reproduktorů dává smysl u tabletu, ovšem u smartphonu už nemusí být tolik přesvědčivé. Přesunutí pruhů pro příjem signálu do okrajů a chybějící 3,5mm audio jack již nemá cenu ani zmiňovat.

iPhone-7-Proto-Italien-03

Neustále sílící vlna úniků kolem iPhonu 7 začíná být až nezvykle podezřelá a v historii Applu nemá obdob. V tomto kontextu se začíná hovořit o cílené strategii marketingového oddělení kalifornského výrobce.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button