AktualityNovinky

Zánovní iPhone 6 explodoval, majitel jen o vlásek unikl vážným zraněním

Čas od času se médii prožene zpráva o smartphonech, které vlivem defektu začnou hořet či jinak ohrožovat své majitele. Podobný případ se odehrál v Indii, kdy dva dny starý iPhone 6 vykázal obdobné známky. Kishan Yadav si za své uspořené peníze zakoupil iPhone 6 v 64GB variantě (Space Gray). Dva dny poté, co cestoval svým vozem si všiml něčeho podezřelého. Během hovoru na hlasitý odposlech zaregistroval, že jeho nový telefon začal jiskřit a vydávat nezvyklé zvuky. Při uchopení však zjistil, že iPhone je nepříjemně rozpálený a ze strachu o interiér automobilu se proto rozhodl telefon vyhodit z okna.

Snímek obrazovky 2015-06-29 v 19.39.19

V okamžiku, kdy se iPhone dotkl země, došlo k explozi. Postižený uživatel doslova o vlásek unikl nepříjemným zraněním v oblasti obličeje. Kishan na nic nečekal a šel do oficiální prodejny zažádat o reklamaci a výměnu za nový kus. Zde se bohužel dočkal poměrně nepřívětivého chování a přesměrování na autorizovaný servis, kde opět neuspěl. Rozhořčený Ind se proto rozhodl vše oznámit na zdejší policejní stanici a celou záležitost zmedializovat.

Snímek obrazovky 2015-06-29 v 19.39.28

V minulosti se objevilo podobných případů již několik, přičemž za viníka byl většinou označen vadný akumulátor, nebo připojení neoriginální nabíječky. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se celá kauza bude nadále vyvíjet a jaké přinese výsledky. Pokud jste se někdy setkali s podobným problémem, můžete se o něj podělit v diskuzi pod tímto článek.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button