AktualityNovinky

Digitimes: iPad Air 3 nabídne 4k displej a 4GB operační paměti

Díky několik dní starým zprávám už víme, že iPad Air 3 se nakonec pravděpodobně ukáže už v březnu a to spolu s kompaktním iPhonem 5se. Včera uniklé informace, které poprvé zveřejnil server Digitimes nám navíc konečně odhalily podrobnější specifikace připravovaného tabletu. Pokud se tyto spekulace opravdu zakládají na pravdě, máme se na co těšit. iPad Air 3 by totiž mohl dostat displej s ultravysokým 4k rozlišením. Výsledná jemnost displeje by tak byla mnohem lepší než v případě královského iPadu Pro.

ipad-air-3K výraznému zlepšení by mělo dojít také po výkonnostní stránce. Nové vydání oblíbeného iPadu se totiž možná dočká rovnou 4GB operační paměti. Digitimes přesto tvrdí, že i v případě takto výrazných vylepšení dokáže Apple prodloužit výdrž baterie.

Nutno však podotknout, že Digitimes obvykle za zdroj spolehlivých informací považován není. Tyto odvážné spekulace tak musíme brát spíše s nadhledem. Apple na druhou stranu se ale stále potýká s poklesem prodejů rodiny iPadů. Smělejší upgrade by si tak nový Air rozhodně zasloužil. Na to, s čím se iPad Air 3 v březnu opravdu pochlubí doopravdy si ale samozřejmě budeme muset počkat.

Zdroj

Štítky

Doporučené články

Close