AktualityNovinky

iPhone 5se přijde také v růžovém provedení, design bude vycházet z modelu 5s

Podle informací serveru 9to5Mac se chystaný iPhone 5se ukáže ve stejných barvách v jakých se prodává současná generace iPhonu 6s/Plus. Apple se navíc bude údajně snažit sjednotit barevné varianty u všech zařízení, která běží na operačním systému iOS. To se tedy týká i iPadu Air 3, který by také mohl být představen v růžovém provedení. V pohledné době bychom se pak mohli dočkat také růžového iPadu Mini 4, a možná také 12″ Macbooku.

iphone-6-rose-gold-006

iPhone 5se pak pravděpodobně dostane nejnovější řadu procesorů A9 z iPhonu 6s, Zbylý hardware včetně fotoaparátu však z většiny podědí po předposledním iPhonu 6. Design by měl, poněkud překvapivě, vycházet spíše z iPhonu 5s. iPad Air 3 se pro změnu s největší pravděpodobností stane zmenšeninou modelu “Pro”. Bude však postrádat funkci 3D Touch, vyloučena naopak není podpora tužky Apple Pencil. Premiéru u jablečného tabletu si nejspíše odbude LED blesk.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button