Novinky

iPhone 5se a nový iPad se ukáží už za tři týdny

V posledních článcích informujících o chystaném uvedení iPhonu s kompaktním rozměrem displeje jsme jako datum oficiálního odhalení uváděli 15. března, přičemž na pulty obchodů se měl iPhone 5se dostat o tři dny později, tedy 18. března. V tuto chvíli už je ale všechno jinak. Reinkarnace čtyřpalcového iPhonu se totiž ukáže přesně za tři týdny, konkrétně 21. března.

iphone-lineup

Spolu s novým přírůstkem do rodiny iPhonů se s největší pravděpodobností dočkáme také dalšího iPadu. Nebude se ovšem jednat o iPad Air 3, jak se původně informovalo, ale o zmenšenou verzi iPadu Pro. Tento fakt potvrzují také uniky, které ukazovaly, že se v novém iPadu najde po vzoru jeho většího sourozence také místo na stereo reproduktory. Mluví se také o podpoře Apple Pencil a Smart konektoru pro připojení klávesnice. O grafický výkon se bude starat supervýkonný procesor řady A9X z 12 palcového iPadu Pro.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button