AktualityNovinky

iPad Air 3 se ukáže už za dva měsíce a přinese dvě příjemná překvapení

I když už několik měsíců nepředstavuje vlajkovou loď jablečné rodiny tabletů model „Air“ ale obří iPad Pro, Apple na průkopníka světa tabletů rozhodně nezanevírá. Na internetu se totiž objevily první úniky, na kterých můžeme vidět nákresy připravovaného třetího vydání 9,7 palcového tabletu. Největším překvapením jsou jasně viditelné čtyři reproduktory, stejně jako můžeme vidět i u nejvýkonnějšího modelu Pro.

iPad-Air-3 Druhým příjemným překvapením je nenápadné kolečko pod fotoaparátem, které napovídá, že by se iPad Pro 3 mohl vůbec poprvé dočkat LED blesku. Pokud se tak opravdu stane, nebude se jednat o premiéru jen u této řady, blesk bychom totiž u iPadu viděli vůbec poprvé. Zatím se však neví, zda nový iPad dostane procesor A9, který známe například ze současného iPhonu nebo bude Apple štědrý a tabletu střední velikosti nadělí ultra výkonný čip s označením A9X, který známe z modelu Pro.

V redakci spíše sázíme na přítomnost nižší řady A9, logičtější by totiž bylo, kdyby si Apple svůj nejvýkonnější procesor rezervoval pouze pro svou vlajkovou loď. Chystan iPad Air 3 se pravděpodobně ukáže už za dva měsíce. Na březnovém eventu se představí spolu s kompaktním iPhonem 5se a možná také s vylepšenou řadou hodinek Apple Watch.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button