Novinky

Apple vydal aktualizaci iOS 9.3.2 Public Beta 3 a OS X 10.11.5

Apple před několika minutami začal uvolňovat veřejnou beta verzi operačního systému iOS 9.3.2 Public Beta 2. Aktualizace je určena všem uživatelům přihlášených do Apple Beta Software Program. Aktuální sestavení následuje vývojovou verzi, kterou si mohli jako první vyzkoušet registrovaní vývojáři. Instalační balíček má velikost 33,4 MB (v případě iPhone 6s Plus), což naznačuje vylepšení v oblasti optimalizace a odstranění nahlášených chyb.

FullSizeRender

Podle našich subjektivních pocitů došlo k optimalizaci systému a odstranění občasných lagů při přechodech mezi aplikacemi. Aktualizace zároveň vyřešila problém způsobující trhání animací při odemknutí iPhonu. Během krátkého testování jsme nenarazili na žádné nedostatky a proto doporučujeme s aktualizací příliš neotálet. Vylepšení se dočkal i internetový prohlížeč Safari, který je nyní mnohem rychlejší. Pokud narazíte na další novinky, dejte nám vědět formou komentáře pod tímto článkem.

15571-11961-14773-10564-151029-El_Cap-beta-l-l

Apple také uvolnil další beta verzi operačního systému OS X 10.11.5. Stejně jako v případě mobilní verze jde o aktualizaci zaměřenou na optimalizaci a žádné převratné změny se tentokrát nekonají. Smyslem těchto drobných aktualizací je připravit operační systémy na příchod zbrusu nových verzí, jejich ohlášení je očekáváno na vývojářské konferenci WWDC.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button