Novinky

Fripito se rozrůstá o dalšího průvodce: Objevte krásy Kuby ze všech úhlů

Aplikace Fripito, která nabízí foto průvodce do chytrých telefonů a tabletů, má nově v nabídce průvodce Kubou, ostrovem v karibském moři, který proslul nejen svojí revoluční historií, ale i osobitou krásou a samozřejmě doutníky. Až do 17. ledna bude možné průvodce zakoupit s 50% slevou. Autorem průvodce je kanadský cestovatel, fotograf a novinář Brendan van Son.

Fripito představuje nového průvodce, který pomůže nejen fotografům, ale i cestovatelům objevit krásu kubánské krajiny, klasickou koloniální architekturu, ojedinělý charakter místní kultury, a v neposlední řadě přátelskou povahu zdejších obyvatel. Foto průvodce představí řadu zajímavých míst jako je Trinidad, stará Havana, Viñales, Cienfuegos, Las Terrazas, Camaguey a Santa Clara. A jako bonus 7 neocenitelných a praktických rad, jak fotit skvělé portréty.

1-Trinidad-8-624x416

Autorem více než 60 fotografií je kanadský cestovatel, fotograf a novinář Brendan van Son, díky jehož praktickým a užitečným tipům má každý možnost nafotit krásné snímky. V průvodci jsou doplněny také informace o nastavení fotoaparátu, fotografickém vybavení i nejlepším čase, kdy uvedená místa navštívit. Všechny fotografie obsahují GPS polohu a jak veškerý obsah, tak mapy lze stáhnout offline do mobilu nebo tabletu.

Snímek obrazovky 2016-01-09 v 13.01.14

Průvodce “Okouzlen Kubou” bude do 17. prosince 2016, v rámci svého uvedení, ke stažení za limitovanou cenu 3,99 USD v AppStore i Google Play. Uživatelé si mohou v aplikaci zakoupit také další průvodce např. Island, Pálavu, Moravské Toskánsko, Azory, Prahu, Čínu, Jihoafrickou republiku, České Švýcarsko, Český ráj, Kanárské ostrovy, Paříž, Londýn, New York, Brooklyn, Madeiru, Filipíny, Dubaj nebo Bolívii. Zdarma pak mají možnost nahlédnout do připravovaných průvodců jako třeba národní parky USA apod, Japonsko, Izrael, Botswana, Namíbie a mnoho dalších.

41-Santa-Clara-10

Brendan van Son je kanadský cestovatel, fotograf a novinář. Pochází z malého kanadského města Rocky Mountains House. Po absolvování studia politických věd a geografie v r. 2008 se vydal do Jižní Ameriky, kde pracoval za 50 $ týdně, která mu ovšem umožnila cestovat. Hned po 3 dnech po příjezdu do Jižní Ameriky věděl, že s cestováním nikdy nepřestane, a že musí najít způsob, jak spojit cestování s prací stůj co stůj. Během pěti let navštívil asi 80 zemí na 6 různých kontinentech. Podnikal šílené věci, jako cestu na skútru na západním pobřeží Afriky. A dělal i skvělé věci. Je vděčný, že může žít tímhle životním stylem. Za těch 5 let, co žije život cestovatele, fotografa a novináře, se jeho práce objevila v mnoha médiích. Jeho cesty byly samy o sobě zveřejněny např. v BBC, National Geographic Traveler a dalších.

Jak fotoprůvodce pořídit?

  1. Stáhněte si aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

AppnationVII-624x310

Úspěch projektu Fripito dokazuje jeho skvělé umístění v soutěži Garage na konferenci Appnation, díky čemuž se tvůrcům dostalo možnosti vystavovat na letošním veletrhu CES v Las Vegas. Česká aplikace vybojovala 5. místo v celkovém pořadí a zároveň si vysloužila status nejúspěšnějšího projektu z oblasti Travel. V soutěži Garage @ Appnation VII bylo letos přihlášeno téměř tisíc projektů, přičemž do finále postoupilo pouze 20 nejlepších.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button