Novinky

Trest 21. století: Student musel za pozdní příchod nakreslit 1000 smajlíků

Zdá se, že technologická revoluce už dorazila také do oblasti školních trestů. Student čínské univerzity elektronických věd a techniky totiž za svůj pozdní příchod vysafoval místo klasického školního trestu, který během svých školních let nejspíš absolvovala většina z nás, jeden velmi neobvyklý. Nedochvilný student totiž musel napsat, nebo také se dá říci nakreslit, 1000 emotikon.

884f7263jw1f34bfk3x6ej20ck0fxdi6

Dotyčný čísnký vyučující tak vynalezl vskutku originální způsob, jak své studenty potrestat. Kreslení obligátních emotikon se může zdát jako poměrně zábavná činnost, při pomyšlení na tisíc různě rozpoložených obličejů už však musí nadšení brzo opadnout. Bližší pohled na popsaný papír dává také odhalit, že tento originální trest může mimo jiné i podpořit studentovu kreativitu. Každý z tisíce smajlíků totiž podle zadání měla být jiný.

884f7263jw1f34bfk4t0wj209r0h50uh

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button