Novinky

Dodavatelské řetězce potvrzují, že iPhone 7 skutečně přijde o 3,5mm konektor pro sluchátka

Před pár týdny se vyrojily první zvěsti o absenci 3,5mm audio konektoru u chystaného iPhone 7. Jako první s touto zprávou vyrukoval japonský blogger známý svými věrohodnými kontakty. To s sebou pochopitelně přineslo vlnu diskuzí, zda honba za stále tenčími smartphony má smysluplný základ. Nově se na čínské sociální síti Weibo objevil další zdroj, který tuto informaci potvrzuje. Informace pochází přímo ze sítě dodavatelských řetězců, které se společností Apple spolupracují na vývoji další generace jablečného smartphonu. Kalifornský výrobce plánuje 3,5mm audio jack zcela vypustit a jeho funkci předat Lightning konektoru prostřednictvím dodatečné redukce.

iphone7

Zdroj dále dodává, že iPhone 7 bude dodáván s bezdrátovými Bluetooth sluchátky. Chystaná novinka má být údajně o 1 mm tenčí než aktuální generace. Mezi další očekávané parametry patří hydrozizolační prvky zvyšující odolnost vůči vniknutí vody a prachu do citlivých útrob zařízení. Nedávné zvěsti zároveň predikují použití nových materiálů a absenci tolik nenáviděných pruhů na zadní straně, které kazí dojem z jinak perfektního dílenského zpracování.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button