Novinky

Displej iPhonu 11 Pro exceluje. Nic lepšího na trhu není

Během premiéry iPhonu 11 Pro se lidé z Applu nezapomněli pochlubit tím, že novinku osadili tím nejlepším displejem, který na mobilním trhu můžeme najít. Apple má smělá prohlášení během svých prezentací v oblibě. Společnost DisplayMate ovšem nyní zveřejnila detailní recenzi, podle níž Apple nijak nepřeháněl. 

 

Obrazovka Super Retina XDR totiž dostala vůbec nejvyšší hodnocení A+, což se žádnému jinému smartphonu zatím nepodařilo. Apple díky tomu s iPhonem 11 Pro obhájil loňský úspěch, kdy v žebříčku zabodoval iPhone XS. Od té doby ovšem v Cupertinu odvedli spoustu práce. Díky tomu obrazovka v novém iPhonu zaznamenala ve dvou parametrech naprosto rekordní hodnoty. 

První dojmy z iPhone 11 Pro: evoluční drobnosti a skvělá výdrž baterie

Jde například o maximální jas, který dosahuje až 1200 nitů. V Cupertinu také zkonstruovali povrch, který méně odráží světlo. Vedle doslova oslnivých parametrů je však nová obrazovka o 15 procent úspornější a hraje tak zásadní roli v dosažená delší výdrže baterie. DisplayMate svá zjištění shrnuje tím, že obrazovka iPhonu 11 Pro je nejspíše lepší než vaše 4K UHD televize, monitor nebo tablet.

Zdroj
Macrumors
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close