Novinky

Nestihli jste konferenci Digital Future? Stáhněte si videozáznam a vychutnejte všechny přednášky z pohodlí domova

Konference Digital Future 2016 Apple Watch byla historicky první českou událostí tohoto druhu, která je zaměřena na jablečné hodinky. Akce se uskutečnila 15. září 2016 v Impact Hub Praha. Celodenní program nabídl návštěvníkům plno praktických zkušeností z užívání Apple Watch.

recnici_digitalfutureKdo dorazil na letošní Digital Future, mohl si vyslechnout řadu zajímavých přednášek na téma Apple Watch

A protože ne každý z vás měl tu možnost zúčastnit se konference, tým Ilumio Experts se rozhodl, že vám ji zpřístupní prostřednictvím videozáznamu. Na konferenci se objevili řečníci v čele s Honzou Březinou, Danielem Gamrotem, Filipem Brožem a naším šéfredaktorem Richardem Streitem, kteří povídali o všech možných využitích chytrých hodinek od Applu.

Pokud si chcete užít konferenci z pohodlí domova, zbývá jediné – proklikněte se do obchodu přes odkaz uvedený níže, stáhněte si video a pusťte se do toho. Kompletní program s informacemi o řečnících a jejich přednáškách naleznete na této adrese.

> Odkaz na stažení záznamu konference Digital Future (PayLoadz) <

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button