Novinky

Je to oficiální. Apple Keynote proběhne 7. září v divadle Steva Jobse

Do teď to byly všechno jen spekulace. Před pár minutami se ale na oficiálních stránkách Apple objevila pozvánka na zářijovou konferenci, která se uskuteční 7. 9. 2022 v 19:00 našeho času. Celá Keynote se ponese ve sloganu „Far Out“ a podle dostupných informací nebude jen virtuální. Alespoň ne tak, jak jsme byli zvyklí v posledních dvou letech. Apple totiž plánuje i tradiční část v divadle Steva Jobse, na jehož pódiu se vystřídá několik, pro kalifornskou společnost důležitých, osobností.

Foto: gsmarena.com

iPhone 14 a Apple Watch Series 8

Apple konference konané v září již tradičně odhalují nejnovější iPhony a chytré hodinky. V letošním roce by podle předpokladů měl být představen základní model iPhone 14 a iPhone 14 přívlastkem Pro. Chybět by neměly ani Apple Watch Series 8 a s velkou pravděpodobností také zbrusu nový model Apple Watch Pro. Jestli Apple představí i něco dalšího, zůstává ve hvězdách. Nezbývá tedy, než si počkat na samotnou Keynote, ze které vám již tradičně budeme servírovat nejnovější informace.

Krize nekrize. Apple plánuje vyrobit 90 milionů nových iPhonů 14

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button