Novinky

Nejočekávanější akce tohoto roku je za dveřmi. Seznam všeho, co od zítřejší Apple keynote očekáváme

Už pouze několik hodin nás dělí od chvíle, než Apple uvede na trh několik nových produktů. Minulé úterý jsme se dočkali oficiální pozvánky, která láká mottem „Hi, Speed“. Můžeme se těšit na několik zajímavých novinek, které si teď všechny shrneme. 

Kdy se bude Apple keynote konat?

Představení nových produktů se bude konat 13. října v 19:00 SEČ. Bude zcela virtuální, stejně jako letošní WWDC. Očekáváme předtočené video z Apple Parku, ve kterém bude vystupovat Tim Cook a mnoho jeho pobočníků. Živý záznam budete moct sledovat na stránce Applu, nebo v aplikaci na vaší Apple TV.

Čtyři modely nového iPhonu 12

Zdroj: 9to5Mac

Keynote bude zaměřená hlavně na iPhone 12, jak už napovídá zmíněné motto. Apple představí 4 nové modely, které se budou lišit velikostí obrazovky. Dočkáme se 5,4 palcového modelu, dvou 6,1″ iPhonů a 6,7 palcového modelu. 

Modely iPhonu 12 představí hranatější design, který by se mohl mírně přirovnat k designu iPhonu 4, nebo chcete-li iPadu Pro. Všechny nové modely budou poprvé v historii disponovat OLED displejem, které budou nést název Super Retina XDR. V nových modelech se také dočkáme 5G modemů, tudíž 5G podpory pro všechny typy. Více informací o novém iPhonu 12 naleznete v tomto článku. 

Nová bezdrátová nabíječka

Zdroj: 9to5Mac

Také se spekuluje o tom, že Apple má připravenou vlastní bezdrátovou nabíječku. Nabíječka by mohla být, i když neúplnou, náhradou za zrušený projekt AirPower. Tato bezdrátová nabíječka má vizi jinou, namísto „polož kam chceš“ designu, by měla nějakým způsobem fungovat na bázi magnetů. Měli bychom se dočkat dvou „MagSafe“ nabíječek, jedné menší MagSafe Charger a druhé větší MagSafe Charger Duo. 

HomePod mini

Zdroj: macrumors

Několik informací o HomePodu mini jsme vám již sdělili v tomto článku. Cena HomePodu mini by se měla pohybovat kolem 2 700 korun, tudíž by se stal o mnoho dostupnějším než jeho starší brácha HomePod. Na výšku by měl HomePod mít necelých 8.5 centimetru a měl by disponovat čipsetem Apple S5. Velikost je ted poloviční oproti HomePodu. 

AirTags

Zdroj: https://www.macrumors.com

Dlouho očekávaným produktem jsou AIrTags. Chytrá trackovací zařízení měla podle všech spekulací vyjít po boku iPhonu 12. V nedávném článku jsme vám ale sdělili, že se placiček AirTags v tomto roce nejspíše nedočkáme. Já osobně věřím a doufám, že se po boku nových produktů objeví, protože jsem si pro ně už ve své peněžence vytvořil místo.

Jak už je dobrým zvykem, o nových produktech vás budeme na našem webu informovat co nejdříve to bude možné. A co vy? Na jaký produkt se těšíte nejvíce. Dejte nám vědět v diskuzi.  

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button