Novinky

Tak až příště. Představení AirTags se přesouvá na březen příštího roku

Pokud jste se už delší dobu těšili na trackovací zařízení AirTags, budu vás muset zklamat. Podle aktuálně dostupných informací se placiček AirTags letos bohužel nedočkáme. Objevily se nové spekulace, které napovídají, že by tento nový produkt nemusel spatřit světlo světa dříve než v březnu roku 2021. 

Známý leaker Jon Prosser na Twitteru oznámil, že mu jeho zdroje sdělují posunutí vydání této novinky. „Apple přeplánoval představení trackovacích zařízení AirTags, dočkáme se jich až v březnu 2021,“ sdělil Jon Prosser na svém Twitteru. Mnoho lidí očekávalo, že by se tento produkt mohl objevit mezi chystanými novinkami již 13. října. Bohužel to zatím vypadá, že si na tento gadget ještě chvíli počkáme. 

Zdroj: Apple

AirTags jsou zařízení, o kterém se mluví už přes rok. Apple jej nenápadně potvrdil v jednom z návodů na stránce společnosti. AirTags by s přesností na centimetry dokážou zjistit polohu vašich věcí jako třeba klíčů, batohu, nebo kufru. Možností kam AirTags umístit je nespočet. Jednotlivé trackovací placičky byste poté viděli v nativní aplikací Najít. Od iOS 13 je v operačním systému také funkce, která by dokázala polohu vašeho AirTagu odvodit na základě cizích jablečných zařízení. Na trhu už je několik produktů, která fungují na podobné bázi jako AirTags, ale já osobně věřím, že Apple dokázal vytvořit mnohem pokročilejší variantu, která naplno využije všech výhod jablečného ekosystému. 

Zdroj
Zdroj

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button