Novinky

Držte si klobouky, Apple konečně oznámil, kdy představí nový iPhone 12 a další novinky

Společnost Apple před malou chvílí oznámila termín konání další keynote, která se odehraje 13. října (19:00 našeho času). Událost nese podtitul “Hi, Speed.“, což jasně odkazuje na chystaný iPhone 12, respektive spojení výkonného čipsetu A14 a podpory 5G. Rozeslaná pozvánka je tradičně velmi strohá a prakticky neprozrazuje nic dalšího. 

Nepotřebujeme však křišťálovou kouli, abychom se dovtípili toho, kdo bude hlavním aktérem celé akce. Klíčové slovo dostanou nové smartphony a další příslušenství v podobě sluchátek AirPods Studio, reprodouktoru HomePod a lokalizačních tagů AirTags.

Zdroj: Apple

Pokud jde o nový iPhone 12, tak podle zákulisních informací se dočkáme hned čtyř modelových variant

  • iPhone 12 mini s 5,4“ displejem
  • iPhone 12 s 6,1“ displejem 
  • iPhone 12 Pro s 6,1“ displejem
  • iPhone 12 Pro Max s 6,7“ displejem

Stejně jako na zářijové konferenci i tentokrát se vše odehraje zcela virtuálně a bez živého obecenstva. Přenos bude možné sledovat buď prostřednictvím streamu na YouTube či na oficiálních stránkách Applu.

Nové AirPody, AirTags a možná i znovuzrození nabíječky AirPower. Podívejte se, jaké novinky Apple chystá

Kolem modelové řady iPhone 12 toho víme už opravdu hodně. Všechny smartphony budou vycházet z nového designu, který bude podobný tomu, jakým disponuje iPad Pro a iPad Air. Největší vylepšení se opět dočká hlavní fotoaparát, který doplní LiDAR.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button