Novinky

Nové AirPody, AirTags a možná i znovuzrození nabíječky AirPower. Podívejte se, jaké novinky Apple chystá

Ač se to mnohým z nás asi příliš nelíbí, podzim se pomalu blíží. Čeká nás ještě jeden letní měsíc. Pak už je tady ale září. To sebou ale přece jen nese něco pozitivního. Zkraje podzimu nám totiž Apple servíruje největší nálož nových produktů. Leaker l0veodream nyní skrze svůj twitterový účet prozradil, že Apple má připravenou, nebo pracuje na docela slušné zásobě úplných novinek. Některé už by přitom mohly být připraveny k premiéře. S některým z těchto produktů už se tak možná potkáme za necelé dva měsíce. Řeč je o AirTags, AirPower, AirPods Studio a AirPods Pro Lite.

AirPods Pro
zdroj: ceskymac.cz

O novince s názvem Apple AirTags se mluví už delší dobu. Podle spekulací z více či méně relevantních zdrojů by se mělo jednat o zařízení, které rozšíří možnosti využití aplikace Find My, kterou má v sobě každý iPhone a iPad. V praxi by mohly AirTags vypadat jako drobný přívěšek, který si uživatel může připevnit například ke klíčům nebo peněžence. Pokud by pak došlo k jejich ztrátě, umožní AirTags poměrně snadnou lokalizaci právě skrze aplikaci Find My.

Zdroj: Apple

Trochu překvapivější je druhý jmenovaný produkt. O AirPower totiž Apple začal poprvé mluvit už v roce 2017 s tím, že unikátní bezdrátová nabíječka se již brzy objeví na trhu. Nakonec ale Apple o dva roky později musel přiznat, že vývoj skončil fiaskem a projekt oficiálně zrušil. Je ale možné, že Apple se potají vrátil k rýsovacímu prknu a s bezdrátovou nabíječkou určenou pro několik produktů značky to zkusí ještě jednou. Je ale jasné, že tentokrát už příchod nabíječky nebude ohlašovat s předstihem.

Vše co zatím víme o iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro

Další velkou kategorií chystaných produktů je řada AirPods. V bezdrátových sluchátkách totiž Apple nalezl slušný potenciál. Proto se rodina AirPodů dočká ve velmi brzké době rozšíření. Už delší dobu se mluví o vývoji sluchátek přes hlavu. Mohly by nést název AirPods Studio a pravděpodobně půjde o výrobek určený pro náročné posluchače a profesionály. Stejně tak by ale měla být na cestě i levnější varianta sluchátek AirPods Pro, které přibude označení Lite. Mělo by jít o stejný výrobek, který bude akorát ochuzen o aktivní potlačení okolního hluku.

Zdroj
AppleInsider

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button