Novinky

Den D je tady. Jak sledovat dnešní Apple keynote?

Je to tady. Den s velkým D. Ať chceme nebo nechceme, pro velkou část technologického světa se dnes v 19 hodin našeho času na malý okamžik zastaví čas. Začne totiž jedna z nejočekávanějších konferencí letošního roku, na které Apple představí své nejnovější produkty. Pokud tedy vlastníte jakýkoliv produkt s logem Applu, můžete celou událost sledovat živě na oficiálních stránkách společnosti. Ani uživatelé například Windows 10 však nezůstanou ochuzeni. Přímý přenos z Cupertina můžete totiž sledovat přes internetový prohlížeč Microsoft Edge. A na co se vlastně můžeme těšit?

Zejména na nový iPhone 11, který by měl přinést každoroční navýšení výkonu procesoru, zlepšení fotoaparátu nebo obousměrné nabíjení. Osobně jsem velmi zvědavý, jestli se potvrdí vzhled nového uspořádání čoček na zadní straně přístroje, které je již několik měsíců hojně propírané. Podle nepotvrzených informací by měl kalifornský výrobce dále představit nové Apple Watch 5 nebo aktualizovaný iPad Pro. Kromě hardwaru dnes Apple oznámí také datum oficiálního vypuštění systémů iOS 13, watchOS 6 a macOS Catalina.

Podle masivního úniku má iPhone 11 nabídnout nejlepší fotoaparát na trhu, duhový kryt a mnoho dalšího

V kuloárech se také hovoří o „One more thing,“ kterým Steve Jobs rád upoutával diváky a pomocí této věty představoval zcela nové produkty. Na to, jestli je tato informace pravdivá, si ale ještě pár hodin budeme muset počkat. Naše redakce už se nemůže dočkat a stejně jako každý rok vám přineseme kompletní informace všech představených produktů.

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close